Text Size

Karrier

A Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft., Belváros-Lipótváros Önkormányzatának az V. kerületi, különböző forrásokból megvalósuló város-rehabilitációs fejlesztések végrehajtására és fenntartására létrehozott társasága. A Társaság feladatkörébe tartozik a projektmenedzsmenti feladatok mellett a fejlesztésekhez kapcsolódó lakossági és nyilvánossági kommunikáció; a kerületi egyéni és közösségi közlekedés-szervezés, valamint a kerületet érintő egyéb intézkedések, szereplők és magánberuházások kapcsán a belvárosiak érdekeinek és biztonságának képviselete.

ÁLLÁSAJÁNLAT

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektlehetőségek felkutatása, átvilágítása, tervezése és döntéselőkészítése.
  • A projektekkel kapcsolatos döntés-előkészítési dokumentumok elkészítése.
  • A projektek megvalósításában és pénzügyi elszámolásában történő részvétel.
  • Kapcsolattartás a támogató szervek képviselőivel.
  • Beruházások követése, pénzügyi és műszaki elszámolások összeállítása.
  • Részvétel helyszíni ellenőrzéseken.
  • Kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal.
  • Részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, analízisek tender-riportok elkészítése.
  • Lakossági és intézményi bejelentések, észrevételek kezelése.
  • A kerületi közlekedés optimalizációjával kapcsolatos állásfoglalások, javaslatok, tervek készítése.
  • A kerületi turizmus szervezésével, fejlesztésével kapcsolatos feladatok ellátása.
  • A közterület-használati előterjesztések véleményezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség.
  • Stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód.
  • Más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás.
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség, rendszerszemlélet.
  • Stabil IT készségek, MS Office programok magabiztos használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú (építő, építészmérnök) végzettség
  • Jogi és pénzügyi ismeretek.
  • Belvárosi helyismeret.
  • Angol vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú, teljes munkaidős állás.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kulturált, barátságos munkakörülmények.
  • Dinamikus, együttműködő csapat.
  • Azonnali munkakezdés.

  1. Legfrissebb hírek

2020. október végétől érvényes forgalmi rend a Vadász és Nagysándor József utcák környezetében